دفتر ترجمه رسمی 680 ، دارالترجمه رسمی انگلیسی، فرانسه، آلمانی و سایر زبان ها

ترجمه رسمی اسناد ، مدارک تحصیلی، احوال شخصیه، مدارک بیمه، مدارک بانکی و ترجمه رسمی سایر مدارک مهم و حساس

بیشتر بدانید »

لیست قیمت ها و ثبت سفارش

انجام ترجمه رسمی و ارسال آن

دفتر ترجمه رسمی 680 از لحظه ثبت سفارش تا لحظه ترجمه و تحویل مدارک کلیه مراحل را از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما می رساند.
.و شما به طور کامل در جریان پیشرفت کار ترجمه رسمی خواهید بود در نهایت در تاریخ تعیین شده ترجمه رسمی شما آماده خواهد بود

ارسال مدارک فیزیکی

دفتر ترجمه رسمی 680 سفارش شما را بررسی کرده و در اسرع وقت جهت راهنمایی در خصوص ارسال اصل مدارک فیزیکی با شما تماس می گیرید.
جهت تسریع در ترجمه رسمی توصیه می شود تصویر اسناد را در مرحله قبل بارگزاری نمایید تا چنانچه اسناد نیاز به اخذ تائیدات خاص قبل از ترجمه را داشت؛ دفتر ترجمه رسمی 680 شما را در نحوه اخذ تائیدات راهنمائی نماید.

ثبت سفارش

ابتدا سند مورد نظر خود مانند کارت ملی، ریز نمرات و سند ملکی را از لیست نرخنامه اسناد انتخاب کرده و سپس اطلاعات لازم مانند تعداد نسخه و تائیدات مورد نیاز راثبت نمایید.
می توانید به صورت اختیاری تصاویر اسکن شده اسناد را هم بارگزاری کنید. این کار به ما کمک می کند که در سریعترین زمان اسناد شما را بررسی کنیم.

دفتر ترجمه رسمی آمادگی ترجمه مدارک شما از زبانهای انگلیسی ؛ فرانسه ؛ آلمانی و اسپانیائی به فارسی و بالعکس را دارد.

تماس با دفتر ترجمه رسمی


واتس آپ:

آدرس دفتر ترجمه رسمی

تهران، ایرانشهر ، خیابان خردمند جنوبی ، بن بست شهید محمد حقانی ( پنجم ) ، پلاک 10 ، طبقه همکف

راهنمای ارسال سفارش ترجمه رسمی


دفتر ترجمه رسمی کار ترجمه رسمی را ساده و لذت بخش کرده است. ابتدا از لیست اسناد، خدمات مورد نظر خود را انتخاب کرده و مراحل ثبت سفارش را دنبال کنید. همکاران ما سفارش شما را بررسی کرده و در اسرع وقت برای راهنمایی در خصوص ارسال اصل مدارک با شما تماس می گیرند.
دفتر ترجمه رسمی از لحظه ثبت سفارش تا لحظه ترجمه و آمادگی تحویل مدارک کلیه مراحل را از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما می رساندتا شما به طور کامل در جریان پیشرفت کار ترجمه قرارگرفته و در نهایت در تاریخ تعیین شده مدارک و ترجمه را تحویل بگیرید.
جهت کسب راهنمایی کامل کلیک کنید

برخی از قوانین تائیدات ترجمه رسمی مدارک که می بایست بدانید


ارائه اصل مدارک برای ترجمه رسمی الزامی می باشد، علاوه بر این برخی از مدارک برای ترجمه رسمی احتیاج به مدارک مکمل دارند. به عنوان مثال پروانه دائم پزشکی جهت اخذ تائیدیه ترجمه از دادگستری برای سایر مدارک ( کارت نظام پزشکی ؛ پروانه طبابت و...) ضروری است. متخصصین در دفتر ترجمه رسمی با ملاحظه سفارش شما ؛ موارد لازم (مدارک مکمل) را به اطلاع شما خواهند رساند.
ارائه کارت ملی شخص سفارش دهنده جهت ثبت در سامانه قوه قضائیه الزامی است.
شناسنامه افراد بالای 13 سال می بایست عکس دار باشد.
جهت مشاهده قوانین ترجمه رسمی کلیک کنید